Cart 0

TWO GREAT WAYS TO PURCHASE

We want GO! to be affordable for all churches of all sizes. We offer 2 ways to buy GO! You can purchase an individual unit of 4-5 lessons (about a month's worth of lesson) or based on the # of kids in your ministry, you can purchase a license to download the lessons for 12-months. See the charts below for the different pricing options.